Call to arms (rekrutacja w sensie)

Osiągnięcie stratosfery planety po latach spędzonych w mroźnej pustce kosmosu. Wynurzenie się z wirującej anomalii gdzieś na skraju rzeczywistości. Powstanie z połączenia splecionych w biurokratycznym uścisku organizacji studenckich. Są to powszechnie znane i uznawane metody zapoczątkowania czegoś doniosłego. Właśnie w wyniku jednej z nich swą działalność rozpoczyna Studenckie Koło Naukowe Fusion. Idea zrodzona w umysłach studentów Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki oraz pracowników Zakładu Pomiarów i Systemów Sterowania ulega materializacji dzięki kolejnym podpisom Władz Uczelni, zgodom sponsorów oraz planom projektów. By jednak dopełnić tego, bądź co bądź w skali Wszechświata skromnego, aktu stworzenia, niezbędny jest jeszcze jeden czynnik… Ty. Jeśli przepełnia Cię chęć podejmowania wyzwań, zdobywania wiedzy i doświadczenia, odkrywania, konstruowania, budowania, oznacza to, że Twoje miejsce jest wśród nas.

Każdy kto przebrnął przez grafomanię naszego nadwornego skryby aż do tego momentu lub po prostu jest zainteresowany rozwijaniem swoich możliwości w zakresie projektowania, programowania, konstruowania i innych popularnych czynności inżynierskich powinien pojawić się na naszym spotkaniu rekrutacyjnym, zgłosić się poprzez naszą stronę, a co odważniejsi mogą zawitać w godzinach konsultacji w pokoju 106 lub 210 na Wydziale AEiI.

Zapraszamy!