Projekty wstępne

Celem projektów wstępnych, czyli niewielkich, zwykle indywidualnych projektów realizowanych przez nowych członków SKN Fusion, jest umożliwienie studentom zapoznania się z dziedzinami naukowymi, w ramach których prowadzona jest działalność koła. Tematy są wybierane przez samych zainteresowanych lub proponowane przez opiekunów Koła w oparciu o indywidualne upodobania studentów. Można wybierać projekty z zaproponowanej listy lub przedstawiać własne pomysły. Ewentualne elementy sprzętowe potrzebne do wykonania projektu są wypożyczane z zasobów SKN. Realizacja projektu konsultowana jest na bieżąco z wybranym opiekunem koła, który pełni rolę doradczą.

Aktualna lista proponowanych tematów, według podziału na dziedziny, znajduje się tutaj.

Szczegółowe opisy wymienionych projektów oraz pliki pomocnicze do nich można znaleźć tutaj.

O dotychczas wykonanych projektach wstępnych można przeczytać na podstronie Projekty wstępne – archiwum.