Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2017 - czas zacząć przygotowania!

Bardziej i mniej wtajemniczonym adeptom sztuki "łączenia kabelków w prawo*" gorąco polecamy rozpocząć intensywne treningi. Zbliża się bowiem już szósta edycja Mistrzostw Polski Programistów LabVIEW! Etap online 31 marca, a najlepsi - wraz z kibicującą grupą wsparcia - pojadą do Wrocławia na dzień finałowy 22 kwietnia. Rejestracja uczestników (studentów i pracowników firm) trwa przez cały marzec. Zapraszamy do stawania w szranki i walkę o tytuł Studenckiego Mistrza Polski oraz Najszybszego Programisty LabVIEW w Polsce!

Organizatorzy - Studenckie Koło Naukowe LabVIEW Fan Group z Politechniki Wrocławskiej - na bieżąco publikują szczegóły na stronie internetowej Mistrzostw: mistrzostwa-labview.pl oraz na profilu facebookowym: www.facebook.com/MistrzostwaLabVIEW. Opiekunowie SKN Fusion chętnie służą swoim doświadczeniem z poprzednich edycji podczas Waszych przygotowań - zapraszamy po wskazówki i dobre rady :)

Na zachętę zamieszczamy... hm... zwiastun plakatu (?) z profilu FB Mistrzostw:

* Cyt. za: Robert Marek (SKN Encoder), kilkukrotny uczestnik Mistrzostw i człowiek doświadczony w programowaniu na kabelkach.