Współpraca

Studenckie Koło Naukowe Fusion to nowa organizacja, opierająca się na doświadczonym zespole byłych członków SKN Modus, Encoder i Spektrum. Działamy na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej od listopada 2016 roku i pragniemy stale się rozwijać.

W ramach współpracy możemy Państwu zaoferować różnorodne formy promocji, które bez wątpienia trafiłyby do szerokiej grupy odbiorców, zarówno spośród pracowników, jak i studentów naszego Wydziału, na którym kształci się łącznie ponad 3000 osób. W zależności od wsparcia proponujemy następujące formy promocji i współpracy:

• Umieszczenie logo Partnera na wszystkich materiałach promocyjnych Koła z dopiskiem „Partner”.
  • Prezentację Partnera na targach i konferencjach, w których bierze udział Koło.
  • Umieszczenie informacji o Partnerze na stronie internetowej Koła.
  • Pomoc w organizacji wystąpień, wykładów etc. na terenie Wydziału.
  • Rozpowszechnianie materiałów promocyjnych (np. ulotek, plakatów) Partnera na terenie Wydziału oraz na targach i konferencjach.
  • Prawo do wykorzystania otrzymanego tytułu Partnera Koła we własnych materiałach i kampaniach promocyjnych.
  • Udział w projektach realizowanych przez Partnera.
  • Promowanie Partnera wśród studentów pod kątem praktyk studenckich i staży.

Jesteśmy przekonani, że współpraca ze Studenckim Kołem Naukowym Fusion pozwoli Państwu na dotarcie do szerokiego grona studentów i pracowników naukowych oraz pozwoli Państwa marce stać się bardziej rozpoznawalną, w szczególności pośród społeczności akademickiej.