Dołącz do nas!

Witaj!

Studenckie Koło Naukowe Fusion pragnie zaprosić do współpracy zdolnych i chętnych do pracy studentów Politechniki Śląskiej. Działalność naszego Koła Naukowego opiera się na pracy zespołowej w realizacji projektów oraz rozwijaniu pasji i zainteresowań członków koła.

Chciałbyś do nas dołączyć, ale masz wątpliwości, czy się nadajesz? Nie wiesz, czy dasz radę?

Skontaktuj się z nami! Jeżeli chcesz wstąpić w szeregi naszego Koła Naukowego, wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny, a my skontaktujemy się z Tobą :)

Wypełnij formularz rekrutacyjny!

Czy trzeba posiadać specjalne umiejętności, aby zostać członkiem naszego Koła?

Nie, celem naszego Koła jest umożliwienie członkom zdobywania doświadczenia oraz wykorzystywania i poszerzania wiedzy zdobytej podczas studiów, w szczególności w zakresie:

• systemów pomiarowych,
  • systemów wizyjnych,
  • robotyki,
  • sterowników PLC,
  • mikrokontrolerów,
  • systemów sterowania,
  • cyfrowego przetwarzania sygnałów.

Nasze koło zrzesza studentów z różnych lat studiów oraz o różnych umiejętnościach i doświadczeniu. Stawiamy nacisk na wsparcie i wymianę wiedzy i doświadczenia pomiędzy członkami Koła. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zacznij od skontaktowania się z nami.

Dlaczego warto należeć do Koła Naukowego Fusion?

Pamiętajmy, że nic tak nie rozwija naszych pasji, jak zespół ludzi o podobnych upodobaniach, który zamierza pozyskać dużą wiedzę oraz osiągać sukcesy. Przychodząc do koła będziesz miał możliwość:

• nabycia i pogłębiania wiedzy technologicznej,
  • bezpośredniego kontaktu z przemysłem,
  • udziału w szkoleniach dla członków Koła,
  • wzięcia udziału w stażach u naszych partnerów,
  • szerokiego dostępu do sprzętu,
  • zaprezentowania się podczas targów i konferencji.